Why Everyone is Lifeless Mistaken About Write Essay

Comprehending Generate Essay

Printing writers make a shift similar to this. All they move up a sizeable technique. All our writers are pros, that possess knowledge and talent to aid you.

You are going to locate distinctive trends of documents that you could be requested to publish during your tutorial career as you almost certainly by now realize. Deadline it truly is accompanied closely by our authors It really is really a battle to meet a deadline, specifically during the party that you have obtained a precise paper that is tricky. http://en.wikipedia.com/wiki/Purchase_order Some will have their writers disappear to be able to display up employing a really reduced superior wonderful paper as well in close proximity to the deadline as well as observing the deadline.

Choosing just how considerably investigation is vital for your post is a imagined. Obviously just one of the optimum procedures to find strategies to make article content an write-up that is definitely successful swift is generally to get yourself a sample present due to the fact you collaborate. We will be delighted to assist you In the how to write an architecture essay celebration you actually really don’t see at which to search for supporting information or how to efficiently start out with your informative post.

Whispered Compose Essay Techniques

Furthermore, there are plenty of types of essays, so it’s instead quick to eradicate an eye on all your composing research. Essay producing presents a large amount of subject areas to the writer. Our essay producing solutions are to carrying out your aims an stress-free alternate.

There are a few legitimate composing companies which is able to be wanting to produce you their provider with the little amount of cash you have received. You can find numerous providers around who will be functioning in precisely a similar areas we are, offering the very same providers but only we offer the 100% satisfaction guarantee to our shoppers. So, chances are you’ll be assured your expression paper assistance is going to be shipped via a pro.

When you purchase an essay from us, you happen to be confirmed to relish strategy because essay guide supplied from our writers will probably be individualized based upon the desires you’ve. Our writers moreover undergo a string of other schooling that will certainly influence us they are superb for your job. To start out out with, each solitary instruction you’ve got granted will be taken into account by them.

Locating a worthy essay composing program at an affordable price isn’t really a truly very simple job for an inexperienced university student. Net also lessens the transportation value to invest in books and reduces the time also from a dwelling you are able to obtain all of the information and facts in a span of your time. Numerous the expert services internet will present you a chance to protect ready-made operate, other folks will lure you by suspiciously diminished prices.

The 1st idea by natural means, is going to be generally to begin the working day that you might have the assignment. You’ve obtained a instructor to spare, you happen to be set. As you may dedicate far too a great deal time examining and preparing you can as well use any crack you might probably get.

The Ugly Secret of Compose Essay

The complete textual content is not take a look at by Plenty of people today they usually focus on in selection to study every little thing the text is about. You will be at this time going to generally be ensured. Primary human body At the necessary human shape of your very own essay, every single and each paragraph ought for being situated on a separate (but related ) attribute within the principal matter from the composition.

Compose my essay is higher education college students who obtain it tricky to compose papers’ catchphrase. That’s, an piece of writing cannot be tender and wearisome. Your post necessities to be very well structured and readable.

Pomáham ľudom zdravšie žiť a to ma obohacuje

rozhovor pre magazín HARMONIA

AUTORKA A DUŠA CELÉHO PROJEKTU WOMAN WORK IN BALANCE SA PODELILA O SVOJE ZAČIATKY V PODNIKANÍ AKO AJ CELOŽIVOTNÚ CESTU HĽADANIA HARMÓNIE A ZDRAVÉHO ŽIVOTNÉHO ŠTÝLU.

zuzana-liskova_titulka-harmonia_2-715x1030

Propaguješ životný štýl, prečo?

Roky som pracovala a žila v rýchlom tempe až prišlo totálne vyhorenie, vyčerpanie, strata energie. Uvedomila som si, že nemôžem takto fungovať dlhodobo bez následkov. Mala som veľa otázok a v knihách o zdravej strave hľadala odpovede. Pochopila som súvislosti medzi tým, čo jem a tým ako sa cítim. Tá téma ma natoľko pohltila, že som výživu odborne vyštudovala. Podvedome som zmenila svoj životný štýl a postupne sa vytratila aj únava a zdravotné komplikácie. Môžem povedať, že strava mi zmenila telo a život. Jednoducho žijem to, čo jem a mám viac energie ako pred 10 rokmi. Teraz som schopná sa naplno venovať rodine, koníčkom aj práci. Na základe tejto osobnej skúsenosti som začala ľuďom pomáhať, nastavovať u nich správne stravovacie návyky. Keď vidím ako sa čoraz lepšie cítia, nesmierne ma to napĺňa a obohacuje. Moja práca mi dáva obrovský zmysel a som za to vďačná.

 

Čo prvé urobiť ak sa necítime komfortne?

Treba počúvať svoje telo, čo sa nám snaží povedať, naznačiť. Ak sa cítite unavená, či už fyzicky alebo psychicky, je to signál, že treba zmeniť hlavne prístup. Ak nemáte energiu, prirodzene nejdete cvičiť a nechce sa vám rozmýšľať o strave a starostlivosti o seba. Donúťte sa začať, konať. Robte zmeny krok po kroku s cieľom nastaviť vnútornú harmóniu, rovnováhu. Každý týždeň zaraďte jednu malú pozitívnu zmenu a do roka ich urobíte až 52. Užívajte si život, tešte sa z každého dňa a z vášho nového zdravého životného štýlu!

 

To, ako sa cítime, ovplyvňuje súkromie aj práca. Dá sa podľa teba nastaviť medzi týmito dvoma svetmi harmónia?

Žijeme jeden život, kde sa všetko prelína. Niekedy si moja práca vyžiada aj viac ako 8 hodín denne. Takéto obdobia sa snažím vždy vykompenzovať. Vedome tak do môjho kalendára zaraďujem okrem pracovných povinností aj víkendy strávené výlučne s rodinou a priateľmi. Keďže bývame v meste, „baterky si dobíjame“ na horách, v prírode. Chodíme na prechádzky alebo športujeme, večer ideme do sauny a na dobrú večeru. Veľa sa rozprávame, hráme karty a užívame si jeden druhého. Po takomto víkende sa v pondelok ráno cítim ako po dovolenke.

 

Zrejme je to aj o samotnom time manažmente, správnej organizácii času?

Ak si nájdete svoj vlastný systém, ktorý vyhovuje celej rodine, pomôže vám to predchádzať stresovým situáciám. Mne sa osvedčil pravidelný režim a pozitívne stereotypy, teda činnosti na ktoré sa teším, ktoré mi spôsobujú radosť. Je to napríklad vstávanie v rovnakú hodinu, spoločné stolovanie, popoludní moje koníčky a aktivity so synom. Pravidelnosť mi dáva pocit istoty, bezpečia, harmónie. Naučila som sa uvažovať aj konať hlavne prakticky a život si zbytočne nekomplikovať. Presťahovala som sa a bývanie som prispôsobila vzdialenosti do školy a práce a zároveň mám po ruke obchody, služby, koníčky. Tým, že nemusím zbytočne tráviť veľa času cestovaním, ušetrím čas na podstatnejšie veci.

 

Cítiť, že si rodinne založená. Materstvo ťa ovplyvnilo nielen ako ženu, ale aj ako podnikateľku?

Keď sa pozriem na seba s odstupom času, vidím, že som rozumnejšia, rozvážnejšia. Prácu a rozhodnutia už riešim s oveľa väčším pokojom. Moje priority sa pochopiteľne nasmerovali na rodinu. Čas sa stal vzácnym tovarom, preto sa ho snažím využiť na maximum. Vďaka spomínanému time manažmentu dokážem byť efektívna. Cez deň pracujem a večer som starostlivá matka syna školáka. Aj jeho už teraz učím, že ak chce v živote niečo dosiahnuť, musí mať hlavne trpezlivosť a výdrž vo všetkom, do čoho sa pustí. Želám si, aby z neho vyrástol zdravý a samostatný človek.

 


Podnikanie je adrenalín, ktorý mi dáva pokoru.

Otvorený rozhovor so Zuzanou Líškovou

ziskmanazment_9_15_zuzana-liskova_rozhovor_2

„Podnikanie nevnímam podľa výšky kapitálu, ale ako investíciu seba a svojho času.”

Zuzana Líšková a jej spoločnosť OK AGENCY pôsobí v segmente služieb ako organizátor podujatí na kľúč. Za posledné dva roky na základe hospodárskych výsledkov a predikčnými metódami finančnej analýzy prešla náročným sitom hodnotenia vyše 600 000 subjektov podnikajúcich na území SR, ktorým vyhovelo len 1,3% podnikov. OK AGENCY sa tak môže pýšiť významným ocenením PEČAŤ BONITY, ktorú udeľuje Národné informačné stredisko Slovenskej republiky (NIS SR).

 

pecat-bonity_ok-agency

Magazín pre manažéra ZISK MANAŽMENT


KAPITÁL VERZUS PODNIKATEĽSKÝ NÁPAD

Na to, aby človek robil čo ho baví a napĺňa, nepotrebuje kopu peňazí. Začínajúci podnikateľ by si mal v prvom rade dobre premyslieť náplň práce, aby si udržal nadšenie. Keď vás práca baví a napĺňa, veríte si, dávate do nej iný rozmer. Presne tú ingredienciu, ktorá priláka klientov, nadšených zamestnancov a napokon aj samotný úspech. Podnikanie neznamená mať kapitál, nakúpiť vybavenie, sadnúť si do pekných priestorov. Vnímam to ako investíciu seba a svojho času. Treba mať cieľ a hľadať cestu. Cesta môže byť úver, leasing, pôžička, obchodný partner. Ja som začínala podnikať z domu.

SPONTÁNNOSŤ A INTUÍCIA VERZUS PLÁNOVANIE A TABUĽKY

Nie som typ podnikateľa, ktorý si robí plány predaja a zisku. Verím svojim pocitom a tomu s čím sa dokáže stotožniť moje vnútro. Rovnako tak dôverujem svojmu tímu, ktorý si vyberám sama. A tak ako pred 20-timi rokmi aj v súčasnosti pravidelne každé ráno prídem do kancelárie a trávim v nej väčšinu dňa s výnimkou služobných ciest a obchodných stretnutí.

Motivácia ako spúšťač podnikania


Kto alebo čo stálo pri prvotnom impulze postaviť sa na vlastné nohy?

Začiatky podnikania súvisia s mojím štúdiom na vysokej škole a snahou finančne si prilepšiť. Motiváciou teda boli existenčné dôvody. Snaha prilepšiť si a aspoň čiastočne odbremeniť moju mamu. Pochádzam totiž z troch detí a keďže nás vychovávala sama, bolo to pre ňu nesmierne náročné umožniť nám všetkým dosiahnuť najvyššie možné vzdelanie. Práve mama je pre mňa vzorom vnútornej sily a inšpirácie, je to úžasná, vynaliezavá a energická žena. Počas vysokej školy so zameraním na management a marketing som sa zoznámila s umeleckým fotografom Martinom Klimom. On krásne fotil a naučil sa pracovať s grafickými programami a mňa bavili obchodné záležitosti, starala som sa o nevyhnutné „papierovačky“. Výborne sme sa dopĺňali a tak sme začali firmám ponúkať marketingové služby. Nemali sme žiadny kapitál, investíciou bol náš čas, veľa energie a dobré nápady. Techniku sme si zobrali na leasing a každý mesiac sme robili všetko preto, aby sme splatili načas splátku.

POCHYBNOSTI A PRVÁ KRÍZA

Malé krízy prichádzajú a odchádzajú pravidelne. Hlavne, keď je menej práce alebo nevyhráme súťaž, na ktorej sme veľa a dlho pracovali. Tá najväčšia prišla, keď sa mi mal narodiť syn. Bála som sa, že to neutiahnem. Dokonca to bolo v období finančnej krízy, keď firmy začali radikálne rušiť eventy. Vtedy sa mi potvrdil môj intuitívny štýl vedenia firmy. Každodenne som motivovala ľudí, aby sa maximálne venovali náplni práce a každú zákazku odrobili čo najkvalitnejšie. V rokoch krízy sme zaznamenali dokonca každoročný nárast obratu.

Práve preto, že podnikanie nedáva výhody mesačnej mzdy a iných istôt, dáva mi silu, že niečo dokážem, ustojím a prekonám. Je to adrenalín, ktorý mi dáva pokoru.

ĽUDIA AKO ALFA A OMEGA ÚSPECHU FIRMY

Výber ľudí je kľúčový faktor úspechu firmy. Aj tu sa opäť spolieham na svoju intuíciu. Ak mi sadne tzv. chémia, dohodneme sa na skúšobnej dobe. Potrebujem človeka vidieť v reálnej práci, v každodenných situáciách, ako reaguje na stres, ako zapadne do kolektívu. Som zástancom tímového prístupu, priateľských vzťahov a prirodzenej autority.

Podnikanie mi dáva slobodu, sloboda kreativitu, kreativita životnú energiu


PODNIKANIE KEDYSI A TERAZ

Moderné technológie prácu zrýchlili, uľahčili, no na strane druhej sa vytratil osobný kontakt, ľudskosť, stretnutia. Cena znamená viac ako kvalita, profesionalita a dôvera. Výberové konania sú často neprehľadné.

ČO BY SOM UROBILA INAK

Menej by som sa bála. Posúvala som sa veľmi bojazlivo. Hlavne čo sa týka priberania zamestnancov a bojovania o väčšie zákazky. Strach ma limitoval a stále limituje. Som žena, matka a pri každom rozhodnutí cítim zodpovednosť.

MUŽI V BIZNISE OČAMI ŽENY

Nikdy som nevnímala ako nevýhodu to, že som žena, práve naopak. Veľmi rada s mužmi o práci diskutujem a spolupracujem. Inšpiruje ma ich pohľad a štýl práce. V biznise ich vnímam ako viac odvážnych. Idú do nových vecí oveľa rýchlejšie a agresívnejšie. Ženy dávajú väčší dôraz na detail, sú väčšie perfekcionalistky, sú viac zamerané na vzťahy a kvalitu práce. Obe pohlavia sú z môjho pohľadu v biznise veľmi prínosné, vzájomne sa dopĺňajú a navzájom potrebujú.

OD EVENTOV K IMPRESSION & PREVENTION MANAGEMENTU

Po rokoch vo vysokom pracovnom tempe, do ktorého pribudlo dieťa a rodina, som sa ocitla v stave, že som nevedela ako ďalej. Cítila som sa neustále vyčerpaná, bez energie. Pomohla mi celková zmena postoja k sebe a spôsobu života aký som dovtedy viedla. Zdravý životný štýl sa tak stal mojim koníčkom a postupne som si doplnila vzdelanie v tomto odbore. Sama na sebe som zistila ako sa mi začala vracať stratená energia, utíchli aj zdravotné komplikácie. Rozhodla som sa, že túto osobnú skúsenosť sa pokúsim pretlmočiť čo najširšiemu okruhu pracujúcich ľudí. Založila som spoločnosť Work in Balance, v ktorej zastrešujem výživové poradenstvo. Spoločne s Jankou Keketi, Zorou Coborovou a Lýdiou Sirotovou sa snažíme motivovať zamestnancov, aby sa začali starať o svoje fyzické aj duševné zdravie. Snažíme sa im pomôcť nájsť životnú rovnováhu.

Hľadajte cestu ako svoj sen zrealizovať. Nenechajte sa odradiť okolím, buďte vytrvalí a verte si!

Vnútorné šťastie a rovnováha nie je známkou mladosti.

rozhovor pre magazín EVITA
október 2015

”Stratenú energiu a motiváciu mi priniesla zmena životného štýlu.”

Ako to celé začalo

Po rokoch vo vysokom pracovnom tempe, do ktorého pribudlo manželstvo a dieťa, som sa začala cítiť vyčerpaná. Stratenú motiváciu a energiu mi priniesla zmena životného štýlu. Knižnica sa mi začala napĺňať knihami o zdravej výžive, pohybe a rovnováhe v živote. Výživa sa tak postupne stala náplňou mojej práce.

Prečo poradenstvo

Myšlienka vznikla v prvom rade z vlastného poznania a hľadania rovnováhy medzi prácou, súkromím a starostlivosťou o zdravie. Mojím hlavným cieľom je vzdelávať a motivovať zamestnaných ľudí, aby chceli a žili zdravo – oni, ich rodina a okolie.

Moji klienti

Moji klienti sú ľudia, ktorí chcú pre seba urobiť niečo pozitívne. Záleží im na tom, aby sa cítili zdravo a snažia sa pre to urobiť maximum. Je úžasné sledovať, ako mnohí už v krátkom čase dosahujú neuveriteľné pokroky. Mení sa ich život, ale najmä postoj k sebe. Som šťastná, že im môžem na tejto ceste pomôcť. O tom, že ľudia majú záujem zmeniť svoj doterajší spôsob života ma presvedčila nielen konferencia o zdravom životnom štýle, ktorú sme organizovali, ale aj všetky workshopy, prednášky, individuálne a skupinové konzultácie, ktoré vo firmách počas roka organizujeme.

Éra superžien

Dnešný svet núti ženu byť úspešnou v práci, dobrou matkou a manželkou, zároveň schopnou dokonale sa starať o svoj zovňajšok. Byť akousi superženou. Chýba jej však uvoľnenie, vnútorná rovnováha a pocit, že nemusí všetko stihnúť, byť vo všetkom dokonalá a že život nie je súťaž.

“Život nie je súťaž, nemusíte všetko stihnúť.”

Ach tie kilá

Marketing nám ponúka 90% nezdravých potravín, ktoré naše telo v tejto podobe vôbec nepotrebuje. Preto sa stáva vzácnym javom mať prirodzenú hmotnosť. Aby toho nebolo dosť, ešte aj chudnutie sa stalo predmetom marketingu. Ponúkajú nám čaje, kokteily, polievky, tabletky a množstvo ďalších produktov na dokonalú postavu. Tie naozaj zdravé potraviny nie sú pre potravinársky priemysel zaujímavé. Cieľom výživového poradenstva, ktorému sa venujem, je nastolenie rovnováhy v metabolizme. Na základe laboratórnej vzorky krvi a ďalších individuálnych parametrov zostavím klientovi jedálny plán. Zloženie jedálneho lístka a dodržiavanie niekoľkých jednoduchých pravidiel vedie k obnoveniu optimálnej produkcie hormónov. Vďaka tomu je možné vytvoriť v tele podmienky na zdravý metabolizmus a nastaviť optimálnu hmotnosť. Postupne sa odstráni únava, vyčerpanie, nespavosť. Prichádza energia a pocit omladenia.

“Myslite na činnosti, ktoré vás bavia a robte ich čo najviac.”

Moja filozofia

Pozerám sa na život a udalosti pozitívne. Neplačem nad vecami, ktoré nemôžem ovplyvniť. Vychutnávam si momenty a nehľadám dôvody, prečo sa niečo nedá. Trávim čas so svojou rodinou, priateľmi, venujem sa synovi, školákovi. Rozmýšľam nad činnosťami, ktoré ma bavia a robím ich čo najviac.


“Venujte sa svojmu telu a zdraviu. Vaša vnútorná energia a sviežosť bude viditeľná aj navonok.”